Resultaten Regulator

7.417 deelnemers

Beste match van alle deelnemers

  1. Veilingmodel26% · 1.958
  2. Social Clubs18% · 1.371
  3. Doede Model17% · 1.264
  4. Colorado15% · 1.099
  5. Uruguay13% · 971
  6. Jamaica8% · 625
  7. Washington State2% · 116
  8. California 19960% · 13

Beste match per groep: Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?

ColoradoSocial ClubsWashington StateUruguayJamaicaDoede ModelVeilingmodelCalifornia 1996n
VVD17%9%3%18%6%14%33%0%834
PVV12%20%1%15%8%21%23%0%1.062
CDA12%12%4%25%8%11%28%0%455
D6618%12%1%14%7%13%35%0%2.104
SP13%21%1%13%8%18%26%0%1.429
PvdA15%14%1%19%8%12%32%0%895
GroenLinks15%17%1%14%8%14%31%0%2.492
50PLUS14%21%1%15%8%17%24%0%325
Partij voor de Dieren16%21%1%11%9%18%24%0%1.468
ChristenUnie14%12%4%22%11%8%29%1%275
SGP15%12%4%15%9%15%29%1%171
Piraten Partij18%17%1%8%7%21%28%0%1.090
Libertarische Partij21%10%0%12%9%22%25%0%211
VNL17%13%0%13%9%19%28%0%309
Vrouwenpartij17%12%1%19%10%12%29%1%133
DENK17%15%2%13%8%11%34%1%185
Ondernemerspartij24%9%2%16%6%13%29%1%126
Nieuwe wegen17%9%1%18%10%12%31%1%98
Forum voor Democratie16%11%1%14%9%19%30%0%326
De Burger Beweging19%14%1%17%9%12%28%1%126
Niet Stemmers17%12%1%17%9%15%27%2%123
Vrije Democratische Partij (VDP)22%6%1%18%8%10%33%1%98
Jezus leeft17%5%3%21%9%15%28%1%99
MenS en Spirit/Basisinkomen Partij/V-R23%11%1%17%8%14%26%1%111
StemNL20%7%1%19%9%11%32%1%85
Lokaal in de Kamer19%6%1%22%10%12%29%1%94
Artikel 118%9%1%16%9%11%35%1%118
Vrijzinnige Partij23%5%2%15%11%14%29%1%110
GeenPeil20%12%1%12%10%16%29%1%147
Ik wil Blanco stemmen14%22%2%11%11%23%18%0%389
Ik ga niet stemmen13%19%2%13%11%22%21%0%624
1 Hoe oud moet iemand zijn om cannabis te kopen?
  • 17 jaar7,6%
  • 18 jaar67,3%
  • 21 jaar21,6%
  • Alle leeftijden moeten het kunnen kopen3,5%
2 Mogen mensen van u ook thuis cannabis kweken voor eigen consumptie?
  • Ja, geen probleem81,5%
  • Alleen onder strenge voorwaarden13,1%
  • Nee5,3%
3 Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?

Meerdere antwoorden mogelijk.

  • VVD12,3%
  • PVV15,6%
  • CDA6,7%
  • D6630,9%
  • SP21,0%
  • PvdA13,2%
  • GroenLinks36,6%
  • 50PLUS4,8%
  • Partij voor de Dieren21,6%
  • ChristenUnie4,0%
  • SGP2,5%
  • Piraten Partij16,0%
  • Libertarische Partij3,1%
  • VNL4,5%
  • Vrouwenpartij2,0%
  • DENK2,7%
  • Ondernemerspartij1,9%
  • Nieuwe wegen1,4%
  • Forum voor Democratie4,8%
  • De Burger Beweging1,9%
  • Niet Stemmers1,8%
  • Vrije Democratische Partij (VDP)1,4%
  • Jezus leeft1,5%
  • MenS en Spirit/Basisinkomen Partij/V-R1,6%
  • StemNL1,2%
  • Lokaal in de Kamer1,4%
  • Artikel 11,7%
  • Vrijzinnige Partij1,6%
  • GeenPeil2,2%
  • Ik wil Blanco stemmen5,7%
  • Ik ga niet stemmen9,2%
4 Wie moet volgens u controleren of aan de regels wordt voldaan?
  • Controle is niet nodig5,1%
  • De cannabisketen controleert zichzelf (zelfregulering)31,7%
  • De overheid moet dit actief controleren63,1%
5 Wie mag volgens u de cannabis verkopen? Kies het antwoord dat het dichtst bij uw filosofie ligt
  • Alleen een apotheek – op doktersrecept3,3%
  • Alleen in coffeeshops – dus plekken waar het gerookt moet kunnen worden.20,5%
  • Specifieke cannabiswinkels – zoals een slijter voor alcohol30,6%
  • Dat maakt me niet zoveel uit – zolang ze zich aan regels houden33,2%
  • Iedereen moet het kunnen verkopen – ook zonder vergunning10,3%
  • Ik kan geen keuze maken…2,0%
6 Moet reclame voor cannabisproducten volgens u mogen?
  • Ja42,6%
  • Nee57,4%
7 Wat zijn de cijfers van uw postcode

Regio's met de meeste deelnemers:

  • 10xx11,9%
  • 35xx5,9%
  • 30xx3,4%
  • 56xx3,1%
  • 97xx2,8%
  • 25xx2,4%
  • 65xx2,1%
  • 23xx2,1%
  • 11xx1,8%
  • 20xx1,8%
8 Kies uw geslacht
  • man75,3%
  • vrouw23,2%
  • transgender1,5%
9 Hoe hoog schat u uw kennis over cannabis in?
  • 0–00,9%
  • 1–14,0%
  • 2–27,9%
  • 3–331,6%
  • 4–428,8%
  • 5–526,8%
10 Hoeveel belasting moet er volgens u worden geheven op cannabis?
  • Geen belasting – de plant moet vrij zijn!24,7%
  • Gewoon 21% BTW zoals alle andere recreatieve producten53,5%
  • 21% plus accijnzen om het gebruik extra te ontmoedigen en de staatskas te spekken21,8%
11 En als cannabis beschikbaar zou zijn voor recreatief gebruik, wie moet volgens u dan de planten kweken?
  • Non-profitorganisaties18,8%
  • Ondernemers in een vrije markt met kwaliteitsregels57,0%
  • Een paar bedrijven die worden aangesteld door de overheid en het hele aanbod verzorgen13,7%
  • Ik kan geen keuze maken…10,5%
12 Mogen toeristen van u ook cannabis kopen?
  • Nee51,9%
  • Ja, maar alleen als ze een doktersrecept hebben48,1%