7.417 deelnemers
Beste match van alle deelnemers
- Veilingmodel26% · 1.958
- Social Clubs18% · 1.371
- Doede Model17% · 1.264
- Colorado15% · 1.099
- Uruguay13% · 971
- Jamaica8% · 625
- Washington State2% · 116
- California 19960% · 13
Beste match per groep: Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?
| Colorado | Social Clubs | Washington State | Uruguay | Jamaica | Doede Model | Veilingmodel | California 1996 | n | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 17% | 9% | 3% | 18% | 6% | 14% | 33% | 0% | 834 |
| PVV | 12% | 20% | 1% | 15% | 8% | 21% | 23% | 0% | 1.062 |
| CDA | 12% | 12% | 4% | 25% | 8% | 11% | 28% | 0% | 455 |
| D66 | 18% | 12% | 1% | 14% | 7% | 13% | 35% | 0% | 2.104 |
| SP | 13% | 21% | 1% | 13% | 8% | 18% | 26% | 0% | 1.429 |
| PvdA | 15% | 14% | 1% | 19% | 8% | 12% | 32% | 0% | 895 |
| GroenLinks | 15% | 17% | 1% | 14% | 8% | 14% | 31% | 0% | 2.492 |
| 50PLUS | 14% | 21% | 1% | 15% | 8% | 17% | 24% | 0% | 325 |
| Partij voor de Dieren | 16% | 21% | 1% | 11% | 9% | 18% | 24% | 0% | 1.468 |
| ChristenUnie | 14% | 12% | 4% | 22% | 11% | 8% | 29% | 1% | 275 |
| SGP | 15% | 12% | 4% | 15% | 9% | 15% | 29% | 1% | 171 |
| Piraten Partij | 18% | 17% | 1% | 8% | 7% | 21% | 28% | 0% | 1.090 |
| Libertarische Partij | 21% | 10% | 0% | 12% | 9% | 22% | 25% | 0% | 211 |
| VNL | 17% | 13% | 0% | 13% | 9% | 19% | 28% | 0% | 309 |
| Vrouwenpartij | 17% | 12% | 1% | 19% | 10% | 12% | 29% | 1% | 133 |
| DENK | 17% | 15% | 2% | 13% | 8% | 11% | 34% | 1% | 185 |
| Ondernemerspartij | 24% | 9% | 2% | 16% | 6% | 13% | 29% | 1% | 126 |
| Nieuwe wegen | 17% | 9% | 1% | 18% | 10% | 12% | 31% | 1% | 98 |
| Forum voor Democratie | 16% | 11% | 1% | 14% | 9% | 19% | 30% | 0% | 326 |
| De Burger Beweging | 19% | 14% | 1% | 17% | 9% | 12% | 28% | 1% | 126 |
| Niet Stemmers | 17% | 12% | 1% | 17% | 9% | 15% | 27% | 2% | 123 |
| Vrije Democratische Partij (VDP) | 22% | 6% | 1% | 18% | 8% | 10% | 33% | 1% | 98 |
| Jezus leeft | 17% | 5% | 3% | 21% | 9% | 15% | 28% | 1% | 99 |
| MenS en Spirit/Basisinkomen Partij/V-R | 23% | 11% | 1% | 17% | 8% | 14% | 26% | 1% | 111 |
| StemNL | 20% | 7% | 1% | 19% | 9% | 11% | 32% | 1% | 85 |
| Lokaal in de Kamer | 19% | 6% | 1% | 22% | 10% | 12% | 29% | 1% | 94 |
| Artikel 1 | 18% | 9% | 1% | 16% | 9% | 11% | 35% | 1% | 118 |
| Vrijzinnige Partij | 23% | 5% | 2% | 15% | 11% | 14% | 29% | 1% | 110 |
| GeenPeil | 20% | 12% | 1% | 12% | 10% | 16% | 29% | 1% | 147 |
| Ik wil Blanco stemmen | 14% | 22% | 2% | 11% | 11% | 23% | 18% | 0% | 389 |
| Ik ga niet stemmen | 13% | 19% | 2% | 13% | 11% | 22% | 21% | 0% | 624 |
1 Hoe oud moet iemand zijn om cannabis te kopen?
2 Mogen mensen van u ook thuis cannabis kweken voor eigen consumptie?
3 Op welke politieke partij(en) overweegt u te stemmen?
Meerdere antwoorden mogelijk.
4 Wie moet volgens u controleren of aan de regels wordt voldaan?
5 Wie mag volgens u de cannabis verkopen? Kies het antwoord dat het dichtst bij uw filosofie ligt
6 Moet reclame voor cannabisproducten volgens u mogen?
7 Wat zijn de cijfers van uw postcode
Regio's met de meeste deelnemers: